Kontaktuppgifter

Det är enheten för myndighetsutövning som ansvarar för att besluta var elever ska gå i skolan. Här kan du se vilka handläggare som arbetar i vilka områden och hur du når dem.

Nordost

Mari Westerling mari.westerling@grundskola.goteborg.se

Nima Abbasi nima.abbasi@grundskola.goteborg.se 

Hisingen

Ali Ghaleb ali.ghaleb@grundskola.goteborg.se

Shene Marof shene.marof@grundskola.goteborg.se 

Centrum

Ann-Charlotte Olsson ann-charlotte.olsson@grundskola.goteborg.se

Sara Lingefors sara.lingefors@grundskola.goteborg.se 

Sydväst

Abukar Mudey abukar.mudey@grundskola.goteborg.se

Hanna Wolfbrandt hanna.wolfbrandt@grundskola.goteborg.se

Grundsärskola

Petra Davidsson Ottosson petra.ottosson@grundskola.goteborg.se 

Björn Hellsten bjorn.hellsten@grundskola.goteborg.se