Kontakta oss violett

Kontaktuppgifter

Här hittar du kontaktuppgifter till oss som arbetar med ANDTS i staden. Kontakta oss gärna om du har några frågor eller synpunkter.


Eva Lindstrand, utvecklingsledare andts, förebyggande arbete
Telefon: 031-367 93 29
Mobil: 0701-44 54 75
E-post: eva.lindstrand@socialcentrum.goteborg.se


Jessica Andersson, utvecklingsledare andts, förebyggande arbete
Telefon: 031-367 91 56
Mobil: 0727-21 97 06
E-post: jessica.andersson@socialcentrum.goteborg.se


Karin Patriksson, utvecklingsledare alkohol- och narkotikafrågor
Telefon: 031-367 91 09
Mobil: 0702-12 29 26
E-post: karin.patriksson@socialcentrum.goteborg.se


Linda Nilsson, utvecklingsledare narkotikafrågor
Telefon: 031-367 93 97
Mobil: 0739-10 26 91
E-post: linda.nilsson@socialcentrum.goteborg.se


Maria Martini, utvecklingsledare andts, förebyggande arbete
Telefon: 031-367 93 67
Mobil: 0725-51 23 51
E-post: maria.martini@socialcentrum.goteborg.se


Maj Bjurving, enhetschef
Telefon: 031-367 90 84
Mobil: 0707-80 22 59
E-post: maj.bjurving@socialcentrum.goteborg.se


Marita Johansson, administratör
Telefon: 031-367 98 65
Mobil: 0703-12 02 63
E-post: marita.johansson@socialcentrum.goteborg.se


Funktionsbrevlåda

andts@socialcentrum.goteborg.se


Ansvarig för temasidan ANDTS  alkohol, narkotika, dopning, tobak och spel

Innehållsansvarig: maj.bjurving@socialcentrum.goteborg.se

Publiceringsansvarig: maj.bjurving@socialcentrum.goteborg.se

Ansvarig förvaltning: Socialförvaltningen Centrum